1. verseny végeredménye

A csoport
-----------------
F1. Hajdu Márton Ábris (7)
L1. Harkai Enna (6)
F2. Ginag Tran Nam (5)
L2. Tóth Tímea (5)
F3. Trepák Márk (4,5)
F4. Lukics Máté (4)
L3. Goda Boglárka (4)
F5. Hollósi Milán (4)
F6. Fogarai Csongor (4)
F7. Virág Ervin (4)
F8. Hamrouni Ilyes (3,5)
F9. Goda András (3,5)
L4. Rooney A. Zsófi (3)
L5. Papp Nóra  (3)
L6. Tóth Boglára Sára (3)
L7. Brauner Hanna (3)
F10. Márton Csanád (3)
F11. Pintér Levente (3)
L8. Fodor Flóra (3)
F12. Rajki Bertalan Zsombor (2,5)
L9. Kertészfi Ramóna (2)
L10. Kovács Miléna (2)
L11. Antal Regina Éva (1,5)
L12. Hunyadi Anna Sára (1)

B csoport fiúk:
--------------------
F1. Szabó Márton Nándor (6)
F2. Kubuk Bence (6)
L1. Karácsonyi Luca (5,5)
L2. Kovács Réka (5)
L3. Farkaslaki Hints Flóra  (5)
F3. Maka Márk János (4,5)
F4. Bilku Péter (4,5)
F5. Takács Márton Tibor (4)
L4. Paksai Nikolett (4)
L5. Horváth Petra (4)
F6. Bernáth Etele (4)
F7. Salát Fülöp (4)
F8. Bojtos Brúnó (3,5)
F9. Bojtos Botond (3,5)
F10. Szirmai Balázs (3,5)
L6. Kovács Liliána (3,5)
F11. Németh Bence (3,5)
L7. Diószeghy Erzsébet Sára (3)
L8. Deák-Sala Emília (3)
F12. Kelemen András (3)
F13. Zanati Ákos (2,5)
F14. Mosonyi Mátyás (2,5)
F15. Törös Zétény (2,5)
L9. Lőrincz Viola Eszter (2,5)
F16. Sándorfy Olivér (2)
F17. Marosvári Gergő (2)
L10. Virág Nóra (1)

C csoport:
-------------------
1. Szivák András (7)
2. Szalay-Őcsák Bánk (5,5)
3. Demjén Bence (5)
4. Vida Áron (4,5)
5. Koller József Dénes (4)
6. Szombat Szilárd (4)
7. Mátéfy Ádám (4)
8. Nagy Zsolt (4)
9. Becsei Attila (3,5)
10. Hunyadi Dániel Dávid (2,5)
11. Horváth Márk (3)
12. Lórincz Ákos (3)
13. Megyes Hunor (3)
14. Fodor Levente Bán (3)
15. Fábián-Nagy Vencel (2,5)
16. Törös Benjámin (2)
17. Fekete Márton (1,5)

D csoport fiúk
---------------------
1. László Csaba (6,5)
1. Vass Lajos (6,5)
3. Hunyadi Máté Manó (4)
4. Salát Gergely (3,5)
5. Tóth Gergely (2)
6. Gimóthy Tamás (2)

Lányok:
1. Sztankó Janka
2. Kiss Natália

>>> TOVÁBBI FÉNYKÉPEK <<<
>>> KIÍRÁS ÉS NEVEZÉS A KÖVETKEZŐ FORDULÓRA <<<